Učlanjen(a)
08.04.2011
Poruka
257
Može li neko da mi preporuči neku aplikaciju za prenos podataka prije sam koristio "Airdroid" ali sada su ga ograničili tako da mogu maksimalno da prenesem 200mb pa da kupim premijum akaunt,sledeći program koji sam koristio bio je "SHAREit - Transfer & Share" znači očajan program upravo sam ga izbrisao jer kada podjete da se konektujete isključi vam se wi-fi i samo neće uspeo sam nekao da prebacim jednom uz muke treba mi po 10-15 minuta samo da uspem da se povežem a imam galaxy s7 edge a net mi je brzine 60/10 mb/s tako da do toga nije problem nego do mozgra programa!
Ima li neko nešto provereno da radi znači aplikacija u telefonu povežem se na njihov sajt i prenesem podatke bez USB ili skinem program pa se povežem na taj program pa da šaljem ili primam podatke sa kompa na telefon i sa telefona na komp. Hvala!
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Ja koristim WiFi FTP aplikaciju za android. Potpuno je besplatna i apsolutno jednostavna.
Instaliraš je na telefon, pokreneš je i ona ti izbaci ftp adresu telefona kojoj pristupaš sa PC-a. Naravno, podrazumeva se da koristiš istu mrežu.
Po pokretanju apk dobijaš ftp adresu koju unosiš u windows explorer i pristupaš telefonu. Jedini nedostatak može da ti bude što ne vidi SD karticu, već samo memoriju telefona.
Ovako izgleda apk na prodavnici
4d9e04b46a0bbd80b53d4747c7f3b2b0.jpg


A ovako po pokretanju
5d9aa0a6c5aad767f7230d2d6323f33d.jpg
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Licno svaki dan upotrebljavam "ConnectMe" u tu svrhu. Vidi naravno i memoriju telefona i karticu ali postoji gomila drugih, takodje besplatnih, programa koji zavrsavaju isti posao. Imas prilican izbor na raspolaganju.
 
Natrag
Top