Aplikacija slična SMS OBAVEŠTENJA -u

Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Da li neko koristi aplikaciju koja po prijemu sms-a mobilnog operatera o ponovnoj dostupnosti i propustenim pozovima vezuje poruku sa imenikom?
Aplikacija SMS OBAVEŠTENJA je povučena od strane Nemanje Kovačević sa android marketa. Jako je korisna bila ali nažalost vise se ne može instalirati. Ako neko zna za sličnu neka javi naziv aplikacije.
Hvala unapred
 
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
28
I mene isto interesuje. Skoro sam trazio aplikaciju bas za ovo i naleteh na SMS obavestenja ali nazalost nije vise dostupna.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Da li neko koristi aplikaciju koja po prijemu sms-a mobilnog operatera o ponovnoj dostupnosti i propustenim pozovima vezuje poruku sa imenikom?
Aplikacija SMS OBAVEŠTENJA je povučena od strane Nemanje Kovačević sa android marketa. Jako je korisna bila ali nažalost vise se ne može instalirati. Ako neko zna za sličnu neka javi naziv aplikacije.
Hvala unapred
I mene isto interesuje. Skoro sam trazio aplikaciju bas za ovo i naleteh na SMS obavestenja ali nazalost nije vise dostupna.
Koje Android verzije koristite? Ako koristite verzije ispod 4.4 mogu vam ja postaviti download apk file.
Ako koristite Android 4.4+ nazalost to zbog API promene nije moguce pa je to jedan od razloga zasto su ovakve i slicne aplikacije skinute sa playstore (poput sms remindera....) Sad i ovo se moze resiti tako sto cete bas ovaav tip aplikacije postaviti kao primarni ali onda moze biti problema kod primanja osnovnih poruka (pricam za 4.4+ android)
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Meni radi i na lolipopu. Hvala za link jer sutra dobijam NOTE 4 i probacu da instaliram...
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Moraš postaviti sms obaveštenja kao primarnu aplikaciju koja pristupa tvojim porukama. Samo onda možeš imati problema sa porukama, zato je aplikacija skinuta
 
Natrag
Top