Apacer USB-Stick problem

Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Z**bavao sam Win32:Kukacka viruse i sa c particije sve datoteke koje su imale virusa popravio.
e sad d particija mi pravi problem kko da dodjem do ovih fajlova
Dobro sam ga instalirao al mi se sa prethodnog sistema virus zadrzao u d particiji tako da se razmnozava na sve strane al dobro nije velika steta.U d particji se nalazi virus Doper-gen i jos nekolko slitiya da li moze da se virusi uklone sa " Virus Remover for Win32/Sality


Nemože zato što taj Virus Remover skenira C Particiju a D Particija se skenira na način kako sam već deset puta rekao....

Još da dodam kako nemam namjeru više da se bavim tvojim problemom jer ti očigledno nemaš namjeru da nekoga poslušaš. Pozdravčić....
 
Učlanjen(a)
31.05.2014
Poruka
278
Quronja ocistio sam viruse pomocu Avast 2014 bot-time scana tako da ni jedan vice virus nema u njemu
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Instaliraj Internet security verziju, ne free i pro, jer nemaju firewall, bez njega ti je komp i dalje otvoren za manipulisanje
 
Učlanjen(a)
31.05.2014
Poruka
278
Ne koristim internet na racunaru u kojem su bili problemi sa virusima tako da ni jedna licenca nemoze da se ubaci.A na ovom koristim interner security
 
Učlanjen(a)
31.05.2014
Poruka
278
Nisam ga razbio zato sto je pre tog prblema bio popravljen zato sto sam pr*ko oko rama i spalio ga i na kraju nadjem neku drugu RAM mem.i upalim ga tako da necu vise da ga zaje*avam
 
Učlanjen(a)
06.01.2012
Poruka
3
Vredi prvo pokušati sa SALITY Remove programima. Za obaranje OS uvek ima vremena. Ja sam svojevremeno očistio hard sa nekim SALITY removar programom.
 
Natrag
Top