Anketa - Internet Radio Televizija

Dali zelite da se vrati zabrana za EX-Yu i Unistrim liste?


  • Total voters
    104
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Boki i ja bi imao 900 kanala da sam admin.Pa ja verujem da se utrkuju ko ce ti vise kanal dati sto je potpuno normalno za one koji hoce da dobiju neku titulu moderator urednik vipovac...ali naravno vidim i da dosta znas i naucio si jer da nije tako ne bi imao ovako uspesan forum p.s.ne ulizivam se za titulu ali ako bi mi ponudio ja bi hteo ako moze umesto tebe administrator ono sve komplet lozinku pasword ...

Misleo sam da se ne javljam vise ali sam morao.....

Pa iskreno ima onih koji su mi dali liste koje nisam imao i mislim da ih mogu na prste obe ruke nabrojati za sve ove godine i njima hvala.....a mislim i da sam dao liste koliko sam dobio pa puta bar 50 ....a to sto su mi dali nisu mi dali iz tog razloga koji si naveo vec zato sto su mi prijatelji uglavnom visegodisnji.To da ja dajem statuse i zbog toga dobijam liste ne stoji takodje jer onda bi svima u stafu ti isti morali dati liste posto takve odluke donosimo zajedno jer u pitanju je timski rad za sve znacajnije odluke.....

Forum niti je moj niti sam imao do sada za sve ove godine jednog jedinog dinara od njega koristi....A zahvaljujuci meni je upravo opstao kada je prosli gazda pola godine bio odsutani ja mu odrzavao svo to vreme kao jedini admin.. i digao ruke od njega,te hteo ga ugasiti ,a kasnije i prodo novom vlasniku..Imao sam vajde isto koliko i ti i ponekad pomislim da sav moj rad sve u cilju pomaganja ljudima nema svrhe jer ocigledno to mnogi neznaju da cene...Ne kazem da se to odnosi na tebe vec u globalu.....Pa se ponekad i razmislim sta to meni treba..meni ,i desetinu 15 coveka oko mene u stafu koji imaju vajde od foruma isto koliko ti ,i ja......

Na ovom forumu sam poceo kao obican clan,i igrom slucaja,radom trudom i zalaganjem,verovatno, dosao do admina.....ako i to nekom smeta a sta ja tu mogu...

Usput ja imam 46000 posta sa par hiljada tutorijala(pdf,programska,video..) ti imaj 4600 korisna posta ja cu ti dati user i pasword.....
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
Zar kacenje slika kanala(hvaljenje) i dellenje na ljude na one iz stafa i nas obicne nije isto malo decije i ponizavajuce za nas obicne clanove,ova anketa je: ajde sad se vi lepo dogovarajte(glasajte) a mi iz stafa cemo vam reci sta ste se dogovorili(glasali) ma bre batalite ovu anketu.

Boki i ja bi imao 900 kanala da sam admin.Pa ja verujem da se utrkuju ko ce ti vise kanal dati sto je potpuno normalno za one koji hoce da dobiju neku titulu moderator urednik vipovac...ali naravno vidim i da dosta znas i naucio si jer da nije tako ne bi imao ovako uspesan forum p.s.ne ulizivam se za titulu ali ako bi mi ponudio ja bi hteo ako moze umesto tebe administrator ono sve komplet lozinku pasword ...

I da ovde sam na ovom forumu skoro godinu i po dana i video sam da ima ljudi koji znaju dosta i koji su pravi profesionalci i zasluzili su i mesto urednika i moderatora i vip status ali brate mili i ma i du......a koji to uopste nisu zazluzili,ima ljudi koji su pre bili dosta bolji ali otkako su dobili boje na nalogu vip,moderator...stvarno su umislili da su mocnici,za njih vazi ona poslovica "daj coveku moc da vidis kakav je".
Stara narodna kaže: vuk dlaku menja al ćud ne menja
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
422
Na ovom forumu sam upoznao mnoge ljude, barem virtualno, i zahvaljujući njima imam preko 500 kanala. Neću sad imenom pisati kome sve trebam biti zahvalan, da ne bi doveo te ljude u neugodnu situaciju, da ih zatrpaju porukama: "Daj i meni..." i sl. Imam gotovo sve kvalitetno što se može naći na ovim prostorima (arena sport 1-5 koje rade bez proxy), sportklub 1-3, golf, gotovo sve bh, rh, srb kanale. Sve važnije sportske kanale i sl.
Glasao sam za DA, iako ništa od tih kanala nisam sam našao. I upravo sam zato glasao za, kao znak zahvale ljudima koji su mi dali sve te različite liste u povjerenju. A kao što je ovdje napisano, mnogi samo čekaju kad će dobiti neku listu da bi je objavili na blogovima, stranicama, drugim forumima i sl. A ako nema zabrane objave tih lista lakše će doći do takvih lista... I lakše će ih uništiti...
I još da kažem, među tim ljudima ima i onih iz stuffa, a i ovih "običnih"...

I da iskoristim priliku da još nešto napišem kad sam već našao malo vremena. Ako se ne varam jedan od osoblja stuffa me je neposredno prozvao da sam pumpao postove da bi došao do određenog broja postova, te da sam onda prestao pisati na ovom forumu jer sam bio razočaran s tim šta je bilo pod hide-om. Razlog mog odsustva s foruma nije gore navedeno, nego je razlog to što sam se zaposlio, pa nemam vremena koliko sam imao prije. Dok malo uhvatim konce na poslu, vratiti ću se jači. I samo da se zna, ja sam znao i za onaj način gdje je se hide mogao vidjeti i s 0 postova, pa mi nije trebalo niti ovih 200 postova...

Pozdrav, i nadam se da ćemo se uskoro opet malo češće viđati ovdje...
I da, nemojte mi slati pp s molbom da vam dam neke kanale, jer neću... Ne zato što sam sebičan, nego zato što to nije nešto što sam ja našao, nego nešto što sam dobio i iz poštovanja prema ljudima koji su mi dali, neću širiti dalje...
 
Učlanjen(a)
15.07.2009
Poruka
883
Vratiti zabranu javnog objavljivanja što pre i uvesti pravilo koje je predložio član "sss789"

Kod:
Trebalo bi dozvoliti postavljanje strimova i linkova samo proverenim clanovima bez provere od strane administracije.
Svi ostali postovi prvo na cenzuru, pa kom opanci tom i džeri !!!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
338
Ma sve je džaba.. dok ima usijanih glava i nedoraslih klinaca, koji objavljuju sve..
cenzura....


Ko prvi devojci.. sam u nju upada!!!
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
upropastili ste u dva dana sve najbolje T 2 IP adrese trenutacno.....ostale su samo jos one losije koje niko ne prati....svaka vam cast....sad radim kao policajac....sve sam obelezio ko je postavljao pa da vidim da ce ta isti kroz mjesac dana, mozda i prije a mozda kasnije traziti T2....tad cu mu zaljepiti stari IP.....
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
422
Imam jedno pitanje. Da li se može vidjeti tko je glasao za a tko protiv? Ne javno, nego osoblje foruma. Mislim da bi trebalo vidjeti da li su oni s više accounta glasali s više profila za neku od opcija, te da se ti glasovi nekako nuliraju...
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
21.09.2011
Poruka
1.067
Imam jedno pitanje. Da li se može vidjeti tko je glasao za a tko protiv? Ne javno, nego osoblje foruma. Mislim da bi trebalo vidjeti da li su oni s više accounta glasali s više profila za neku od opcija, te da se ti glasovi nekako nuliraju...

moze svaki korisnik da vidi ko je glasao da ili ne.Ides na pogledati rezultate i onda na 33 glasa i izbaci ci ti sve ko je glasao DA
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Stavio sam namerno vidljivu opciju za glasenje....nista nije sakriveno.......i sve se moze videti

Naravno sve to da se ne nadje neki pametnjakovic i kaze da namestamo i tome slicno,posto se optuzujemo za svakakve gluposti....a koje nemaju veze sa nama.....
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
734
Anketa je prava stvar i nadam se da ce posle zavrsetka iste prestati vise prepucavanja na ovu temu.Nadam se da cemo se posle toga okrenuti listama i strimovima i dati svako svoj doprinos jos boljem radu naseg Foruma,jer mora se priznati da boljeg od SF nema.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top