Anketa - Internet Radio Televizija

Dali zelite da se vrati zabrana za EX-Yu i Unistrim liste?


  • Total voters
    104
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
Pa da počnemo sa čitanjem testamenta Pantelije:
Kod:
"Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te
ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve 
zajedno, nemam ni malo poverenja ... Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog
neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti 
lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam 
saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi 
život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim.
Vaš otac — Pantelija Topalović."
Dokoni ljudi samo besede,a ima onih koji rade. (sad sam dokon)
Stalno spominjete moderatore urednike VIP ,pa dosadili ste.....
Ja lično sam bio za puštanje listi ,ali ne ovako .Nikako ovako
Pa ja nisam ni jednu jedinu listu koja je bila hide iskoristio (napravio .m3u za XBMC,uglavnom su te liste već viđene.
Ali to je trenutno ,jer sam u kontinuitetu u ovim stream vodama,da nisam svaka od tih listi ,bi mi bila nova i itekako bi se obradovao da je mogu pustiti na nekom od mojih uređaja.
Sad ispade da je to namenjeno nekima za restrim sa svojih sajtova za google reklamu i priliku da zarde po koji €
A mnogo ih ima ,koji uzimju odvde i šalju u "ETAR"
Liste sam odavno prestao da pravim (lično pronađene),dreamboxovi mi nikako ne leže jer ne volim da zavisim od "Gazde".
Jediino od mojih velikih prijatelja Silvera i _Nightwolf_ dobijem nešto što niko nema.I to je gledljivo ostalo je kratkog daha i toga ste svi svesni.Sve veliko što se pusti je samo reklama......
Jedino u čemu sam dobar je nettv , futubox i unistream ostalo je nekako nestabilno.
Probo sam pre nedelju dana na jednom forumu da probam karakter ljudi koji koriste ove besplatne stvari.
Naravno ,kao i ovde razočarenje nije izostalo.(treba mi,molim te,car-e kralj-u,jaran-e,brat-e...)
Pljuvanje i ulizivnje sve je za ljude,ali niko nije puzanje.

Alate imate,znanje se prikupi,iskustvo se stekne dovoljno ste pametni da sami nađete šta vam treba.

Moj glas je "DA",za zabranu listi
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
191
Glasao sam za ne, mada ja licno ne vidim neku veliku razliku sadasnjeg stanja u odnosu na ono dok je bilo zabranjeno.
Gpupo mi je to sa zabranama iz prostog razloga sto ce se uvjek neko naci i reci "sto si to objavio" a nekom drugom ta lista je preglupa.
A ni sada se ne objavljuju neke domace liste pa da mozemo reci da se te liste gase zbog ovoga foruma, jer jedino sto sam ja primjetio je da je ugasena ta sbb lista i to nije zbog ovoga foruma.
Ali ono sto bi svakako trebalo uraditi je da admini budu (vece babaroge) rigorozniji za objavljivanje jedne te iste liste na svakoj drugoj stranici.Jer koliko sam primjetio pretraga radi savrseno i zaista nema potrebe da se liste ponavljaju u nedogled.Barem uvesti neku granicu tipa 15-30 dana u kojim se ne smije objaviti ista lista.
I moze mi neko na pm reci samo koja (cija) je to unistrim lista da se toliko kuka za njom.
 
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
181
Mislim da je ovim glasanjem promasena sustina problema. Nije bitno hoce li se liste zvati zabranjene ili zasticene, a jedino se to dobija ovom anketom. Problem je sto se ne postuju pravila. Zbog objavljivanja bez zastite pasce i ovaj unistrim, kao sto je zbog bosanskih listi unistena SBB lista.
Bolje resenje bi bilo da se "novim" clanovima zabrani postovanje dok ne prodju kontrolu administracije.
Necu glasati ni Da ni Ne, a takodje ne mogu da kazem da me ne zanima.
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruka
721
Liste su pucale i dok su bile zabranjivane.Lično nisam da se zabranjuju već da se malo pooštre pravila
i najvažnije da se poštuju.Ima puno ljudi kojima je potrebna pomoć iz raznoraznih razloga i treba
im ponekad putanja da bi nešto naučili.Lično sam više koristio forum nego doprineo, i nije mi svejedno
kad vidim ntv+ sport listu koju sam nekako iskopao i na zadovoljstvo podelio sa ostalim članovima
foruma svako malo neko javno postavlja,ali život ide dalje a i liste.
 
Učlanjen(a)
15.02.2014
Poruka
31
Nije ovde nikad ni bila neka dobra domaca lista,samo sibirske,arapske,kineske,ruske,ukrajinske i ko zna koje druge,pitam se pa gde bre mi to zivimo u tunguziji?ili...dali vas nekoliko sa tim cudnim i strasnim avatarima plasite malu decu.Ja kad ujutru upalim PC pogledam forum pa vidim avatare koji strasno smaraju i plase,a onda pomislim pa i ti ljudi iza tih maski nista bolji i nisu,lice li i oni na njihove avatare.
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Demokratija - DA !
Drugo je pitanje, da li ce da bude posteno !?
Ja licno, nisam primetio neku promenu trenutnim stanjem !
Do vecine kvalitetnih stvari sam dosao sam !
Znaci, opet sam dobio nesto samo od pojedinih clanova, a misljenja sam da svi ocekujemo i da ponesto dobijemo i od "mocnika " koji, ako im nesto treba uvek mogu da zatraze !
Opet se vracamo na "DAVANJE " sto je osobina velikih ljudi !
Forumu - "mocnicima"mogu da zahvalim na savetima i pruzenom znanju, i to samo pojedincima !
Ja sam ucinio onoliko koliko sam mogao i nastavicu tako !
Dakle, nisam za anarhiju, koja mislim da sada vlada, ali je jako tesko ostvariti da neko nesto dobije od "mocnika"po zasluzi - sto bi bilo najpostenije - po meni, ali kako to uraditi !?
Jako je vazno da se postuju pravila - ako vec postoje !
I da se .......atori ne ljute na ovo "mocnici" !
Recicu - NE - zbog sirokih masa, jer sve je u zivotu prolazno - pa i liste !
I samo jos ovo - kakav je to covek, koji dobije nesto gratis, pa to grcevito cuva za sebe, a kad se to isto pojavi ljuti se do bola - i o tome bi trebalo razmisliti !
PS.
Savet za one koji nesto vredno i kvalitetno SAMI naprave - ne deli to nikom - manje ce te boleti glava ili se pomiri sa tim da to vise nije tvoje !
Puno pozdrava svima !
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
kako ne vidite ni jedne razlike? pa u ova dva, tri mjeseca popucale su sve dobre siol i t2 liste iz slovenije!?! ako su za neke to lose liste laze sam sebi......bas me boli sta ce biti na kraju....jednom godisnje cu vec platit taj net tv uz skandinavce ako nece biti nista drugo.....ali meni stvarno nije svejedno da mi je pucala jedna dobra siol lista na statiki prethodne sedmice.....dok se ovde nije pojavila bilo je sve O.K.......resenje vidim i u zipovani listi uz password koji ga zna samo avtor postavljanja liste....pa nek onda on odluci kome ce dati taj password.....bolje bi bilo svejedno kao sada kad svaki sve vidi, cak i oni neregistrovani korisnici foruma.....
dobio sam i ja par dobrih listi putem skype ili PM od clanova: cikakure,poverenje 0, bobanku,darkon,nightwolf, mozda sam jos nekog zaboravio....pa nek oni sad ovde kazu dal sam jim napravio gresku ili ne.....
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Nemojte nista zabranjivati sve dopustite da se postavlja jer tako ce najbolje biti sacuvane jer samo ce onda gledati kao i dosad 5 ljudi na forumu,evo sad da dozvolite da se postavi javno sbb lista isto je necemo moci gledati mi obicni posmatraci jer to nece niko hteti postaviti a ove ostale sirotinjske liste t2 siol moja tv...njih ce uvek biti koje ce da rade 2-3 dana kao i dosad...Tako da sto se mene tice mada sam ja ovde izgubio pravo glasa Nemojte braniti nista jer vi zabranite drugi forumi ne brane i onda se pokupi na drugim forumima.
 
Активиста
Učlanjen(a)
25.02.2012
Poruka
2.845
zabraniti ili ne, dodje mu isto, ako neko hoce da "unisti" to ce i uraditi, ovde ili onde, ja cu recimo prvi da postavim "zabranjenu listu" i dok se ona obrise prodje dosta vremena, sto opet ti koji citas mozes da zloupotrebis, ja cu biti banovan, ali opet mogu da se registrujem i tako u krug, najjednostavnije i verujem najbolje je da se dozvoli samo grupi ljudi da postuju te iste liste
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top