Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Anketa - Internet Radio Televizija

Diskusija u 'Internet Radio i TV' započeta od boki71, 20.02.2014.

?

Dali zelite da se vrati zabrana za EX-Yu i Unistrim liste?

Anketa je zatvorena 27.02.2014.
  1. Da

40,4%
  2. Ne

53,8%
  3. Ne zanima me

5,8%
Status teme:
Zatvorena za pisanje odgovora.

1. boki71

boki71 Uz duplu Anu... Administrator

Zahvala:
    37.436
    Pol:
    Muški

Anketa traje 7 dana pa izvolte glasajte.Kako resi vecina tako cemo i postupiti....

Ako vecina odgovora bude DA postavicemo ponovo zabranu postavljanja na forum Ex-Yu lista i Unistrim lista.....

Ako vecina odgovora bude NE ostace stanje kakvo je sada trenutno.....

2. drakula1000

drakula1000 Član

Zahvala:
    110
    Pol:
    Muški
  3. dedevci

dedevci Član

Zahvala:
    1.273
    Pol:
    Muški
    Posto sam bio zagovornik da se liste stavljaju u hide sa odredjenim brojem postova iako se meni licno ne dopada broj koji su odredili jer smatram da neke liste zasluzuju veci broj postova,ali dobro to su pravila foruma i treba de se postuje,iz tog razloga cu glasati da ostane ovako kako je sad da nebi ispalo da cas govorim ovako cas onako,nikad idealnog rijesenja i uvijek ce biti onih koji ce nesto kritikovati,zato je moj glas NE!!! (Meni licno nesmeta i da bude obrnuta situacija pa kako se ko snadje)

iptv1 i gasans se ovo sviđa.
  4. slyrold

slyrold

Zahvala:
    760
    Slazem se sa Dedevci...citiram"ali dobro to su pravila foruma i treba de se postuje" Ionako nemam dovoljno postova da bih gledao sve postove od minimum 100 ali se mucim skenirajuci IP-eve i dobivajuci pomoć kad zapnem i bar se trudim.Ostavimo kako jest.

5. bind

bind ¯™¯ Moderator

Zahvala:
    12.713
    Pol:
    Muški
    Glasajte po svom ubedjenju i uverenju.

Kad bi bilo tehnicki moguce .

Ja bi bio , za tu varijantu da svi koji glasaju da se zabrane liste, da nikad od nikog nedobiju nijednu listu i nijedan program za izvlacenje strimova,i da im se onemoguci pristup ijednoj stranici na internetu koja se bavi tom tematikom.

----------------------------------------------------------------------------------------------

I pustio bi da se dozvole komentari u ovom delu po pitanju ankete ,a ne da se brisu postovi.

Dajte da se suocimo sa argumentima i idejama .
    I cija ideja bude bolja i bolje obrazlozena ,da pobedi taj predlog...

6. 040:349

040:349

Zahvala:
    16
    Pol:
    Muški
    Glupo ovo glasanje,pa ovde vec danima nista nase i ne postujese,samo sibirci,rostelovci,pasterovci i ko zna koji ....lovci
    zar je to grund za zabranu necega cega ovde i nema,cudni neki ljudi koji to traze

gale50950 i slobodan12 se ovo sviđa.
  7. torpedo

torpedo VIP

Zahvala:
    19.315
    Pol:
    Muški
    Demokratija, hmmm. Jednom je Rambo Amadeus izjavio kako ne izlazi na izbore - obrazlozenje je bilo da ne moze njegov glas vrediti isto kao nekog drugog. Ovde je jos gore, ne moze moj glas isto vrediti kao recimo Bindov ili Bokijev.....

losmij i Zorge se ovo sviđa.
  8. noFavorite

noFavorite

Zahvala:
    67
    Pol:
    Muški
    Ja cu sada da iznesem realno stanje.Mnogi sada znaju kako doci do istih strimova pa tako ce se ti strimovi objavljivati svakako i na drugim forumima.Ali opet kada se objavi ovde znatno kraci im je rok.
    Centar paznje je ovde.

international i SPMC se ovo sviđa.
  9. SPMC

SPMC

Zahvala:
    70.792
    Pol:
    Muški
    dobra ideja ovo sa anketom...pa nek se vidi sta ce biti na kraju....ja nisam i necu ni glasati jer nemam vise poverenja u taj forum....poverenje imam samo jos u par ljudi na tom forumu, sve drugo su decije igrice.....

10. Vasili Zaitsev

Vasili Zaitsev Član

Zahvala:
    2.103
    Pol:
    Muški
    Ja se samo i iskreno nadam da ce ova anketa resiti nedoumice, prepirke kako god to nazvali. I da ce ova odluka kakva god da bude, biti nepokolebljiva jer je vecina odlucila. I potpuno se slazem sa moderatorom Bindom iako mislim da je njegov post ironican, da se otvori nova tema gde ce biti pljuvanje u interent iptv delu pa nek se kako on rece "clanovi kojima treba strucna pomoc" tu istresaju, a u internet iptv temi da bude zasta i jeste, streamov i samo streamovi ( ko ima, ko nema nek gleda sto drugi postave i nek uci). Ako je potrebno da se diskutuje o tim listama i slicno nek se otvori nova tema "Forum internet IPTV'' pa neka sluzi svojoj svrsi...I tako ce svako znati gde mu je mesto..Pozz

CHalToN i toda81 se ovo sviđa.
Status teme:
Zatvorena za pisanje odgovora.

Preporučite stranicu