Anketa - Internet Radio Televizija

Dali zelite da se vrati zabrana za EX-Yu i Unistrim liste?


  • Total voters
    104
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
top412.gif

Anketa traje 7 dana pa izvolte glasajte.Kako resi vecina tako cemo i postupiti....

Ako vecina odgovora bude DA postavicemo ponovo zabranu postavljanja na forum Ex-Yu lista i Unistrim lista.....

Ako vecina odgovora bude NE ostace stanje kakvo je sada trenutno.....
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Posto sam bio zagovornik da se liste stavljaju u hide sa odredjenim brojem postova iako se meni licno ne dopada broj koji su odredili jer smatram da neke liste zasluzuju veci broj postova,ali dobro to su pravila foruma i treba de se postuje,iz tog razloga cu glasati da ostane ovako kako je sad da nebi ispalo da cas govorim ovako cas onako,nikad idealnog rijesenja i uvijek ce biti onih koji ce nesto kritikovati,zato je moj glas NE!!! (Meni licno nesmeta i da bude obrnuta situacija pa kako se ko snadje)
 
Učlanjen(a)
23.07.2010
Poruka
406
Slazem se sa Dedevci...citiram"ali dobro to su pravila foruma i treba de se postuje" Ionako nemam dovoljno postova da bih gledao sve postove od minimum 100 ali se mucim skenirajuci IP-eve i dobivajuci pomoć kad zapnem i bar se trudim.Ostavimo kako jest.
 
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.450
Glasajte po svom ubedjenju i uverenju.

Kad bi bilo tehnicki moguce .

Ja bi bio , za tu varijantu da svi koji glasaju da se zabrane liste, da nikad od nikog nedobiju nijednu listu i nijedan program za izvlacenje strimova,i da im se onemoguci pristup ijednoj stranici na internetu koja se bavi tom tematikom.

----------------------------------------------------------------------------------------------

I pustio bi da se dozvole komentari u ovom delu po pitanju ankete ,a ne da se brisu postovi.

Dajte da se suocimo sa argumentima i idejama .
I cija ideja bude bolja i bolje obrazlozena ,da pobedi taj predlog...
 
Učlanjen(a)
15.02.2014
Poruka
31
Glupo ovo glasanje,pa ovde vec danima nista nase i ne postujese,samo sibirci,rostelovci,pasterovci i ko zna koji ....lovci
zar je to grund za zabranu necega cega ovde i nema,cudni neki ljudi koji to traze
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
Demokratija, hmmm. Jednom je Rambo Amadeus izjavio kako ne izlazi na izbore - obrazlozenje je bilo da ne moze njegov glas vrediti isto kao nekog drugog. Ovde je jos gore, ne moze moj glas isto vrediti kao recimo Bindov ili Bokijev.....
 
Učlanjen(a)
31.01.2014
Poruka
129
Ja cu sada da iznesem realno stanje.Mnogi sada znaju kako doci do istih strimova pa tako ce se ti strimovi objavljivati svakako i na drugim forumima.Ali opet kada se objavi ovde znatno kraci im je rok.
Centar paznje je ovde.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
dobra ideja ovo sa anketom...pa nek se vidi sta ce biti na kraju....ja nisam i necu ni glasati jer nemam vise poverenja u taj forum....poverenje imam samo jos u par ljudi na tom forumu, sve drugo su decije igrice.....
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Ja se samo i iskreno nadam da ce ova anketa resiti nedoumice, prepirke kako god to nazvali. I da ce ova odluka kakva god da bude, biti nepokolebljiva jer je vecina odlucila. I potpuno se slazem sa moderatorom Bindom iako mislim da je njegov post ironican, da se otvori nova tema gde ce biti pljuvanje u interent iptv delu pa nek se kako on rece "clanovi kojima treba strucna pomoc" tu istresaju, a u internet iptv temi da bude zasta i jeste, streamov i samo streamovi ( ko ima, ko nema nek gleda sto drugi postave i nek uci). Ako je potrebno da se diskutuje o tim listama i slicno nek se otvori nova tema "Forum internet IPTV'' pa neka sluzi svojoj svrsi...I tako ce svako znati gde mu je mesto..Pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top