Android RADIO i TV aplikacije

Učlanjen(a)
24.09.2014
Poruka
47
BUGILIJU ja razumem na na android 4.42 nemogu da instaliram kodi 17.00 i da mi treba android 5.0 i vise ali jedno ja sigurno da sam uspevao da instaliram kodi 17.00 na pocetku kad su pocele probe za kodi 17.00 ali nemogu vise da nadjem te versije

jedno pitanje da li je moguce da kodi 16.1 nije izbrisan komletno pa to postavlja problem
da li imate neki desinstalateur android koji to radi korektno
ostalo je jos to da probam

hvala
Prijatelju ne znam jesili pratio sve postove, koliko ja znam , a ZNAM da nisam nikad , a pratim 17 od kada je izasla nisam na 4.4 uspio instalisati 17 jer su oni od pocetka gradili za android 5 i visi. Ja sam ti dao oficijalnu stranicu kodija gdje imas sve razvojne dijelove kodija 17 od prvog do poslednjeg sto znaci da je OFICIJALNA i bilo kakvi drugi linkovi sto ti bilo ko daje ne mogu biti ispravniji od tih. Znaci ako ne uspijevas instalisati ni jedan da nisi nikad ni mogao instalisati na androidu 4.4. Eto opet se javno izvinjavam ako grijesim i necu vise pisati vezano za ovaj post. Hvala i pozzz


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
*Perfect Player remote*
Ako zaturite negde daljinski od box-a ili TV-a...može da posluži :D (reklame uklonjene iz apk)
IMG-ffd53ebb-5c3c-4afe-b50a-49c33b543c27.png
:download:
Kod:
http://www111.zippyshare.com/v/oOEWFXQE/file.html
Telefon sa instaliranim daljincem i uređaj sa Perfect player moraju biti na istoj wi-fi mreži.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.08.2012
Poruka
27
Ja sam na mom Alpha TV instalirao Kodi 16.1 Jarvis pod Androidom 4.4.4. i besprekorno radi. Exodus na njemu mi obezbedjuje većinu filmova, serija i sl. koje tražim.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: prc
Učlanjen(a)
29.01.2017
Poruka
93
Convert IP Address to URL, Reverse IP Lookup

jos jedan od alata, on line konverzija iz naslova

Kod:
http://tejji.com/ip/ip-address-to-url.aspx
 
Član
Učlanjen(a)
21.01.2012
Poruka
350
izasao je KODI 18.00 ali sta vredi za nas koji imamo android manji od 5.0

valjda ce jednog dana da izbace i za nas android 4.42
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
izasao je KODI 18.00 ali sta vredi za nas koji imamo android manji od 5.0

valjda ce jednog dana da izbace i za nas android 4.42

18.o Leia je tek u povoju i o njoj je nepotrebno razmišljati. Biće nam dostupam 17.1.
A što se pristupačnosti najnovijih verzija za Kit-Ket tiče - nema od toga NIŠTA!
Na kompu ću ja lako, na android box-u je lolipop, pa dok bude za njega podrška - bude. Realno gledano, android 6 je slabo zastupljen generalno. o Nougat-u da ne govorimo.
 
Član
Učlanjen(a)
21.01.2012
Poruka
350
da li neko moze da mi kaze koji je box android najbolji i poslednja version android valjda je 6.01?

hvala
 
Natrag
Top