Android Phablet VIVAX problem

Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
28
Pozdrav svima
Nadams e da će neko imati ideju kak oda rešim problem sa tabletom (phabletom) koji imam.
Naime, sam model nije bitan, tablet je kupljen u slobodnoj prodaji nije kodiran. Odjednom je sam počeo da instalira neke bezvezne i glupe aplikacije i ako je ukljucena zabrana instalacije bez dozvole. Nasao sam neki program na njemu koji ranije nije bio prisutan (zapravo, ne znam da l ije bio prisutan) com.google.android.system.UI . Deluje mi kao sistemska aplikacija, ali u jednom trenutku, touch u opste nije hteo da reaguje, reaguje nekoliko sekundi i onda nista, ni HOME button. Kada sam diseable-ovao tu app, onda sam mogao da pocnem da brisem sve ostale bezvezne app, ali se njihova instalacija nastavi kasnije, pa opet izpocetka.

Jel ima neko ideju kak oda resim problem? Da l imozda postoji negde nek itutorijal kak oda resim problem, jer se sa androidon, sistemski, ne snalazim bas najbolje.
Hvala svima u napred.
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Moj predlog je da odradiš hard reset tableta. Objašnjenje ćeš naći za taj model na netu. Obično je to power+vol up ili power+vol down kombinacija tastera.
Probaj ga upaliti i držati VOL- da dođeš u recovery/download menu. Kroz opcije se krećeš pomoći VOL+/- tastera, a odabir potvrđuješ sa Power tasterom.
Kada uđeš ideš na clear data/wipe cash, pa potom na factory reset kad odradi ovo prvo.
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
28
Moj predlog je da odradiš hard reset tableta. Objašnjenje ćeš naći za taj model na netu. Obično je to power+vol up ili power+vol down kombinacija tastera.
Probaj ga upaliti i držati VOL- da dođeš u recovery/download menu. Kroz opcije se krećeš pomoći VOL+/- tastera, a odabir potvrđuješ sa Power tasterom.
Kada uđeš ideš na clear data/wipe cash, pa potom na factory reset kad odradi ovo prvo.


Uradio, ne funkcionise. Kako to uradim (sve), restartujem i ukljucim WiFi, tako krene da instalira i baguje....poludecu....
 
Natrag
Top