Android Device Manager veliki problem!

Učlanjen(a)
10.07.2014
Poruka
1
Zdravo, imam jedan problem.. Instalirao sam Android Device Manager, otvorio sam na laptop dao mi je lokaciju telefona sve to uredu.. pa sam hteo da isprobam da zaklucim telefon i to sam uradio, stavio sam lozinku, ali nakon toga nisam uspeo sa tom lozinkom da otkljucim isti taj telefon, moglo je da spustim status bar pa sam tako usao u settings i izbrisao ovu aplikaciju, i sve je bilo ok, dok nisam iskljucio tel i evo sad opet je zaljucen a sad kad otvorim na laptop ne daje mi ni lokaciju ni nista jer je aplikacija obrisana... nemogu ni da ga opet zaklucim da stavim drugu lozinku.... Neznam sta da uradim, pomoc?
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2012
Poruka
62
Da,udji u cwm i resetuj ga ako nista drugo.
Za konkretnije odgovore bi morao dati vise informacija tipa: koji mob je u pitanju,koja aplikacija,...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
stavio sam lozinku, ali nakon toga nisam uspeo sa tom lozinkom da otkljucim isti taj telefon
Pažljivo ukucaj lozinku vodeći računa o malim/velikim slovima i sl.

pa sam tako usao u settings i izbrisao ovu aplikaciju, i sve je bilo ok, dok nisam iskljucio tel i evo sad opet je zaljucen a sad kad otvorim na laptop ne daje mi ni lokaciju ni nista jer je aplikacija obrisana...
Aplikacija ne mora ni biti instalirana na telefonu da bi mogao putem https://www.google.com/android/devicemanager da zaključavaš telefon jer je uređaj kontrolisan putem Google naloga.

evo sad opet je zaljucen ....
nemogu ni da ga opet zaklucim da stavim drugu lozinku...
Pa, jel' zaključan ili otključan!?!?

Neznam sta da uradim, pomoc?
Slanjem zahteva za zaključavanje uređaja sa https://www.google.com/android/devicemanager, podešavanja zaključavanja ekrana će se automatski podesiti na zaključavanje ekrana lozinkom tako da ukoliko želiš vratiti zaključavanje ekrana prevlačenjem uđi u podešavanja --> lokacija i bezbednost --> podešavanja zaključavanja ekrana i podesi na jednu od opcija (kod mene su opcije ništa odnosno prevlačenje, PIN, šablon i lozinka)screenshot-1405069690581.png
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top