Allview A4You

Član
Učlanjen(a)
03.03.2012
Poruka
188
Pozdrav drustvo. Imam telefon Allview a4you i na njemu je bila instalirana verzija 4.2,radio je bez nekih vecih problema.Medjutim igrom slucajeva morao je na servis i kad je dosao instalirana je 4.4 verzija. E,sad imam problema sa memorijom,kamerom (ne pokrece se) . Sta mi mozete preporuciti da radim,postoji li neka caka da sam uradim da ne saljem na servis i opet cekam mjesec dana i mislim se hoce li ili nece uraditi kako treba. Ili da ne zna ko link za skidanje ove verzije(44) za moj telefon. Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
raspitaj se ovde da fleshuješ to
Kod:
http://forum.xda-developers.com/android/help/allview-a4you-touch-calibration-t3071354
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2012
Poruka
188
flesovao sam i vratio na prvobitnu verziju ali sad imam problem nece da mi registruje ni jednu mrezu. Naime,uspijem se povezati na internet ali pozivi su nedostupni,a pise mi invalid imei sta je sada to!????
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
pa ako ne prepoznaje imei ne možeš se registrovati na mrežu. na koji internet se povezuješ wifi?
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2012
Poruka
188
povezujem se i na wifi i mobilni net ali mi u vrhu gdje pokazuje mrezu precrtano. nasao sam dosta takvih problema na netu i najvise pise da je greska u firmwaru iz 2013g,bice da sam taj skinuo,sada trazim fixatore i pokusavam popraviti
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2012
Poruka
188
S kog servera,stranice ili slicno bih mogao skinuti odgovarajucu verziju,ali da ima mogucnost nastavka posto ne mogu odjednom skinuti a sa allview stranice ne dopustaju nastavak
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2012
Poruka
188
Nasao sam u cemu je bio kvar,naime,allview je vrsio recovery sa kitkat verzije ali nije primjetio ostecenje fajla,e sada nude neki ,,crack,,da ga tako nazovem,ali njega ne znam kako bih ubacio. Mada sam se sada bacio u trazenje original android verzije od glavnog proizvodjaca OS. Dali je neko jos vrsio pretrage moje vrste da mi postavi link za preuzimanje?
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
trebao si da imaš u vidu da taj telefon nije toliko popularan , a to znači i manje dostupnih informacija na netu u odnosu na ostale brendove.
 
Natrag
Top