All Debrid premijum download sa 50 servera

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
logovca.jpg


ALLDEBRID je servis sa koga mozete downloadovati i konvertovati vase linkove kao premijum korisnik sa pedesetak najpoznatijih servera a pored ostalog podrzava i ...

-Rapidshare
-Megaupload
-Megavideo
-Fileserve
-Hotfile
-DespositFile
-Filefactory

i jos dosta drugih servera......

56424163.jpg


Pomocu ovog servisa mozete i istovremeno downloadovati i vise fajlova sa istog servera istovremeno a takodje mozete iskonvertovati i dobiti premijum linkove ......

Idemo redom.......
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
KREIRANJE NOVE MAIL ADRESE

ALLDEBRID je jedan od najboljih i najcenjenijih servisa na internetu preko koga mozete downloadovati kao premijum korisnik sa preko 50 najpoznatijih servera.Do njegovog premijum acounta se jako tesko dolazi naravno besplatno ali samom registracijom i kreiranjem naloga dobicete premijum koriscenje ovog servisa na dva dana.Tako mozete kasnije kada god zelite downloadovati nesto vece koristiti raznorazne trikove brisanja kolacica i logovanja sa laznih ip adresa kao i kreiranje laznih meil adresa te upotrebiti ovaj servis uvek nanovo kao premium korisnik.

Potrebno je prvo kreirati mail adresu.Mozete to uraditi na primer na Hotmailu...Ukucajte u vas browser

Kod:
http://www.msn.com/

A zatim kliknite misem na hotmail ......broj 1

84761698.jpg


Zatim u novootvorenom prozoru kliknite misem na dugme Sign Up......broj 2

50234488.jpg


U novootvorenom prozoru popunite zatim sve podatke koji se od vas zahtevaju za kreiranje nove mail adrese........broj 3

92026734.jpg


Te posto popunili sve sto je bilo potrebno preostaje jos da kliknete misem na dugme I accept....broj 4

75819556.jpg


Sada smo kreirali nasu mail adresu koju cemo upotrebiti za registraciju na ALLDEBRID servisu.....

13675002.jpg


Dakle potrebno je kreirati mail adresu sa koje cete verifikovati i aktivirati ALLDEBRID acount.U ove svrhe mislim da vam mogu posluziti i kreiranje laznih mail adresa (ovu opciju nisam isprobao) a koja je blize objasnjena ovde.....

http://serbianforum.org/tutorijali/...emenu-mail-adresu-i-sacuvajte-privatnost.html

Ako nemoze na taj nacin onda mozete nanovo kreirati mail adresu kada god vi to zelite samo je potrebno pobrisati cookies iz browsera.......

Posto kreirali mail adresu sada mozemo se i registrovati na servis ALLDEBRID.....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
KREIRANJE ALLDEBRID NALOGA

Posto kreirali mail adresu sada mozemo i kreirati ALLDEBRID besplatni nalog.S obzirom da nisam siguran dali podrzava nase IP adrese posluzicu se trikom i preko programa Auto Hide IP napraviti laznu ip adresu a to je opsirnije objasnjeno ovde....

http://serbianforum.org/tutorijali/195512-pravljenje-lazne-ip-adrese.html

startovacu dakle alat Auto Hide IP a zatim izabrati zemlju....broj 5 te posto postavio americku Ip kliknuti jos misem na dugme OK.....broj 6

42467584.jpg


Sada smo postavili laznu (Fake) Americku ip adresu......

78562015.jpg


Potrebno je sada otici na ALLDEBRID sajt i registrovati se...Ukucajte u vas web browser adresu....

Kod:
http://www.alldebrid.com/register

A zatim popunite sve potrebne podatke koji se od vas zahtevaju......dakle jednostavno kreirate besplatni nalog.....broj 7

23413606.jpg


Posto popunili sve sto je od vas zahtevano preostaje jos u donjem delu Legal Notices da cekirate misem obe opcije i da kliknete misem na dugme sa desne strane u samom dnu prozora.....broj 8

20515892.jpg


Sada ste se registrovali na ALLDEBRID servis......

81465820.jpg


Mozete pokusati da se logujete ..broj 1 medjutim to ce biti bezuspesno......

28344141.jpg


I dobicete poruku da vas nalog nije aktiviran......broj 3

64860023.jpg


Sada je potrebno da bi aktivirali vas ALLDEBRID nalog otici na mail adresu koju kreirali i koju upisali prilikom registracije na ALLDEBRID server i ugledacete pristigli email od ALLDEBRID servisa koji cete otvoriti i kliknuti misem na Activate my account.....broj 2

80619573.jpg


Sada posto aktivirali vas ALLDEBRID nalog ponovo odite na ovaj server i pokusajte se ponovo logovati....broj 3 i kroz par trenutala dobicete poruku da je vas nalog uspesno aktiviran......broj 4

11355626.jpg


Videcete naravno da ste logovani pod vasim imenom koje odabrali prilikom kreiranja istog i da imate opciju od dva dana koriscenja besplatnog premijum naloga na ovom servisu.....

14868570.jpg


Sada mozete i pristupiti downloadu sa koga god hocete servera od ponudjenih pedesetak......
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
DOWNLOAD SA ALLDEBRID

Download sa ovog servisa je jednostavan.Potrebno je da kliknete misem sa leve strane na Access to the downloaders a zatim u novom prozoru u praznom pravougaoniku ubacite linkove koje zelite downloadovati (iskopirate) a u mom slucaju fileserve linkove.....broj 1.Zatim je potrebno da u delu Pasword upisete vasu sifru koju sami odredili prilikom registrovanja na ALLDEBRID .....broj 2 te posto upisali vas pasword kliknite misem na dugme Download.....broj 3

86487258.jpg


Kroz par sekundi dobicete linkove koje mozete odmah i downloadovati....

15549042.jpg


Kliknite misem na link koji zelite downloadovati.....broj 1 a zatim u novom prozoru takodje cekirajte misem opciju Save File i kliknite misem na dugme OK....broj 2

62125606.jpg


Istog trenutka zapocece download zeljenog fajla.......

77309438.jpg


Takodje mozete iskonvertovati tako raznorazne linkove a kasnije i downloadowati to jest videti tacno adresu sa koje mozete uraditi download.....Obelezite misem link a zatim desni klik misa te u padajucem meniju kliknite na Copy Link Location......broj 1

36985275.jpg


Zatim otvorite Notepad i u njemu desni klik misa te u padajucem meniju kliknite na Paste.....broj 2 i pojavice vam se lokacija sa koje mozete downloadovati vas link......Ukucate u vas brovser i pritisnete na tastaturi Enter i download ce poceti......

84868872h.jpg


Tako mozete i istovremeno downloadovati i vise linkova sa istog servera a u mom slucaju Fileserve.....

32486891.jpg


Takodje u donjem delu imate ikone svih servera sa kojih mozete i downloadovati linkove kao premijum korisnici.Ako neznate koja je ikona kog servera dovoljno je da stanete misem na ikonu i bice ispisano o kom se serveru zapravo radi.....

14575469.jpg


Takodje u gornjem delu imate odabir puno opcija za jednostavni download.....poput addona za firefox,google chrome......Jdownloadera sa ALLDEbrid premijum nalogom ili Internet download Managerom i premijum skidanje sa njim.....

82962046.jpg


Kao sto napomenuh mozete istovremeno downloadovati koliko god zelite fajla sa istog servera (u mom slucaju Fileserve)......

36223065.jpg


I sto je najbitnije ne pravi fake download.....U mom slucaju istovremeno sam skidao par fajlova za film Pirati sa KJariba 4 i uspesno downloadovao i raspakovao....

200e.jpg


Inace ALLDEBRID premijum nalog traje dva dana...Po okoncanju istog mozete programom CCleaner obrisati istoriju u browseru i cookies tako sto cete i cekirati te opcije......broj 1 a zatim kliknuti misem na Run Cleaner......broj 2

36580346.jpg


Takodje ako koristite vise web browsera i zelite u nekom da zadrzite kukise .istoriju ......morate otici na karticu Aplicattions........broj 3 a zatim i odcekirati sta zelite da zadrzite......da nebi obrisali.....broj 4 te onda pristupite na brisanje klikom misa na dugme Run Cleaner.....broj 5

14313084.jpg


U mom slucaji registrovao sam se sa Internet explorera na ALLDEBRID te sam i cekirao te opcije da mi se u njemu i obrisu dok na Mozili firefox sam odcekirao kolacice i sve ostalo jer zelim da zadrzim u tom browseru te podatke....Opsirnije o radu sa CCleanerom imate ovde.....

http://serbianforum.org/tutorijali/30347-ciscenje-racunara-cclinerom.html

Dakle posto vam istekne Premijum nalog ocistite racunar ovim programom,kreirate novu mail adresu i ponovo se registrujete pod drugim imenom na ALLDEBRID servisu......Dakle ponovite ovaj postupak ...

To bi u principu bilo to.....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
U PDF.........

:download:

[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=37BC32D29066020F&resid=37BC32D29066020F!530&authkey=AP40Cv0LtlxtgEU" width="98" height="120" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]
 
Član
Učlanjen(a)
19.03.2010
Poruka
70
kolega moj danas sam skinuo iso file sa ovim postupkom i sad sam pokusao ponovo al ne uspjevam daje mi odgovor da mi ttreba premium nalog ispisano sa crvenim slovima,vidim da je ovo dosta star datum ali sam po tvom upustvu uspjeo skinuti file 1,5 gb sa rapida sa 300 kb a inace skida sa free user 30 kb znas i sam al sta mu je sad,pise mi :
Time remaining before expiration
You have now
0 days 0 hours and 0 minutes
of use before your Alldebrid account expires.
inace pokusavam skinuti nesto sa"
filefactory.com"
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.03.2010
Poruka
70
nista ovo ne valja patnja,ja tom test-om rasturam,jedina man sto nemam rapidshare zasad.
kad pokrenem hide ip onda nemogu nista ni otvorit od stranica,valjda sto mi je promjenjljiva adresa a kao sto sam rekao samo sam jedan file skinuo i vise ne mou nista skinuti a pise da 2 dana treba da radi.
 
Proud to be Serbian
Član
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
4.435
nista ovo ne valja patnja,ja tom test-om rasturam,jedina man sto nemam rapidshare zasad.
kad pokrenem hide ip onda nemogu nista ni otvorit od stranica,valjda sto mi je promjenjljiva adresa a kao sto sam rekao samo sam jedan file skinuo i vise ne mou nista skinuti a pise da 2 dana treba da radi.


Не бих се сложио са тобом, прво тренутно се на alldebird-u могу добити премијум линкови за uploaded.to, netload, rapidshare, bayfiles,
premijum.png
, тако да за остале не можеш добити премијум линкове.

Што се тиче добијања премијум налога на два дана, ево мени је вечерас истекао један налог, отворио сам други налог али сам прво очистио претраживач са CCleaner- ом, и онда сам отвори налог тако што сам ставио ново корисничко име и шифру и други имејл, и ево добио сам поново налог на два дана:
logovanje.png


Ово савршено функционише само пажљиво ради према Бокијевом упутству.;)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.03.2010
Poruka
70
meni u startu nisu dali 2 dana,samo sam uspio skinuti 1 file od 1,35gb i posle su mi pisale sve nule ne znam zasto.ocistio sam CCleaner-om jedino da probam nanovo nalog i mail.
 
Član
Učlanjen(a)
19.03.2010
Poruka
70
evo probao sam ponovo i uspjeo sam i dugujem izvinjenje i hvala na razumjevanju "darle"
 
Natrag
Top