Aleksandar Krajišnik:Svi su pričali o novcu

Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Svi su pričali o novcu

2gvpwls.jpg


Ekstremni rialiti serijal „Survivor” polako ulazi u završnicu i mada su mnogi očekivali da će petoro takmičara koji su poslednji ostali na Filipinima voditi prljavu borbu za nagradu od 100.000 evra, najmlađi od njih Aleksandar Krajišnik kaže da su poslednji dani na ostrvu proticali u fer i korektnoj atmosferi.

- Pred sam kraj ostalo je nas petoro: Dušan, Teja, Vesna, Njegoš i ja, i svi su u borbu za finale išli krajnje opušteno i sportski. Svako se borio za sebe, pa šta ko uradi. Tih poslednjih par dana su bili baš lepi i uopšte nije bilo nikakve tenzije - kaže Aca i otkriva da je tek pred sam kraj počeo da razmišlja o novčanoj nagradi i da sa ostalim takmičarima mašta o tome kako bi potrošio 100.000 evra.
- O parama sam počeo da razmišljam tek kada sam ušao u top pet, svi smo pričali šta bi ko uradio sa tim novcem, to su bila neka naša maštanja. Njegoš je pričao još ranije da bi želeo da otvori neki restoran i još gomilu stvari, pa mu je Srđan u šali rekao da je on u svojoj glavi već potrošio ne sto, nego dvesta hiljada evra. Ja sam razmišljao o tome kako bih možda uzeo neki lokal ili kupio neku nekretninu, stan recimo - priča Aca, koga su mnogi okrivili za ispadanje poslednja četiri takmičara jer je uvek glasao suprotno od dogovora s ostalim takmičarima i po nekom svom principu od koga nije odustajao.
- Kada smo ušli u ujedinjenje, prvo su hteli da izbace Njegoša, pa sam mu ja dao imunitet, te me je zamolio da ga pustim u borbi da osvoji lični imunitet. Onda su svi okrivili Teju i Klemena za sve dogovore u plemenu, tako da je na kraju ispalo da je Vesna jedini takmičar za koga sam glasao a da nije ispao - iskren je Aca, koji se nijednog trenutka nije osetio ugroženim, ali je zato smatrao da Vesni nije mesto među petoro najboljih.
- Vesna je za mene jednostavno bila najslabija karika i najmanje se uklapala u celu ekipu, ali nisam imao ništa protiv nje. Jednostavno sam želeo da ostanu oni takmičari koji su sposobniji - iskren je Krajišnik, koji je nakon „Survivora” nastavio da se druži sa svim takmičarima, te mu je tako nedavno u poseti bio Dušan, dok se sa ostalim video na nedavnom proputovanju po Makedoniji.
- Oduševljen sam putem u Makedoniju, bilo je ludo i nezaboravno - ushićen je Aca, a na pitanje da li ga zbog učešća u rialitiju sada više jure devojke, sramežljivo je odgovorio da nema preteranih problema sa obožavateljkama.
 
Natrag
Top