Alcatel 5020x

Član
Učlanjen(a)
12.08.2010
Poruka
44
Pozdrav drustvo.
Problem sa ovim telefonom nemam licno ja, ima moj drug. Naime, on je instalirao neki custom rom (mislim da je galaxy s5 rom, i u potpunosti je softver identican kao na navedenom telefonu), ali posle toga mu ne rade kamera i youtube (nakon paljenja navedenih stvari telefon se restartuje). Hteo bi on sada da vrati na stock rom, ali je slucajno izbrisao backup sa sd kartice.
Ako neko moze da posalje link za stock rom ili nekog custom roma za ovaj telefon.
Ja sam nalazio linkove, ali mnogi su namanjeni za slicne modele alcatelovih telefona 5020a, 5020d... Pa ne bih smeo da rizikujem, jeste da to ne radim na moju odgovornost. Ali imam ipak strah da nesto ne krene nizbrdo. Pre nekog vremena sam na slican nacin brikovao moj telefon, pa ipak ne bih da ista sudbina zadesi i ovaj telefon. Pa ako neko ima dobar link ili savet. Hvala unapred...
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
pa do sad si rizikovao sa krš romom a sad nebi da rizikuješ.

probaj sa onim ONE TOUCH Upgrade S 2.8.0
ako ti uopšte prepozna telefon
 
Član
Učlanjen(a)
12.08.2010
Poruka
44
pa do sad si rizikovao sa krš romom a sad nebi da rizikuješ.

probaj sa onim ONE TOUCH Upgrade S 2.8.0
ako ti uopšte prepozna telefon
Provericu da li moze da prepozna. Samo me interesuje da li mogu da instaliram costom romove na alcatel one touch 5020x (inace telenor smart pro 2) koji su namenjeni za apsolutno iste modele telefona npr: alcatel one touch 5020a, 5020d? Konkretno nasao sam rom na ovom linku http://forum.xda-developers.com/gen...catel-5020-t3060346/post59584683#post59584683
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
da si prvo pogledao sve lepo video bi da ima malo toga za taj 5020x
njega nema ni na alcatelovom sajtu.
ima original rom da se skine
mada vidim da je neko instalirao za dual sim na taj 5020x kaže damu bolje radi jedino što mu prikazuje za dve kartice.
taj D je dual sim
taj A ne znam možda je za američko tržište nisam siguran,

svejedno trebao je da uzme neki drugi telefon ako je hteo da se igra sa njim.
5020x ima lošu podršku i nije vredan eksperimentisanja



white stock

Kod:
https://www.dropbox.com/s/v0sy220mr4pnmau/MPOP-White-Stock.zip
 
Natrag
Top