Aktiviranje Windows 8.1/Windows 10 via Skype [04.12.2016.]

UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
new-icon.png 04. 12. 2016.

Aktiviranje Windows 8.1/ Windows 10 putem
Skype_LogoSMALL.png

{OFFLINE - metod}


Pre svega proverite da li je mikrofon pravilno priključen da bi Skype zvučna tastatura funkcionisala i slala tonski signal!
U cmd kucati slmgr /upk (briše aktuelni serijski)
uneti novi aktivacioni serijal komandom slmgr -ipk xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx npr: slmgr -ipk 12345-67890-12345-67890-ABCDE
posle toga: slui 4 i izabrati bilo koju zemlju
Pozvati United Kingdom [+448000188354] ili US Minor Outlying Island [+18007548300] (za poziv sa Skype nije potreban kredit cautious.png )

Pri prvom odgovoru automata uneti verifikacioni broj koji vam izdiktira: to može biti dvocifren ili trocifreni broj...

kada krene proces aktivacije, na prvo pitanje:
  • "Press one as a home user and two if you are a business customer with a volume license agreement..."
jeste li "Home user" ili "Business user",[hl]pritisnuti 1[/hl] (Home user)
unesite pažljivo instalacioni ID (9 blokova po 7 cifara) koji je prikazan nakon kucanja komande slui 4
ukoliko automatizovani robot posle unosa Installation ID-a pita:

na sledeće pitanje:
  • Press 1 if you have your Installation ID available if not press 2
[hl]pritisnuti 1[/hl]

posle toga na pitanje:
  • If you want to to activate Microsoft Product press 1 now if you activate office for Mac press 2
[hl]pritisnuti 2[/hl]


kada vas na kraju pita na koliko je računara instaliran sistem:
  • On how many computer is your product currently installed?
[hl]pritisnuti 1[/hl]
Posle toga će vam biti izdiktiran aktivacioni kod
pažljivo i bez greške uneti aktivacioni-confirmation ID koji će vam reći automat i na kraju Activate Windows...


To je sva procedura koja funkcioniše kod nemodifikovanih

Pre unosa aktivacionog serijala izbrisati prethodni, instalacioni komandom slmgr /upk
(ovo važi za offline i online aktivaciju)
{online aktivaciju odradite jednostavno iz Control panela --> System --> Activate Windows i posle unosa serijala (kada je dostupan) kliknete na Activate}

Ukoliko je jedan serijal blokiran probajte sa narednim!

NE ŠIRITE SERIJALE PO DRUGIM FORUMIMA!!!
  • offline aktivacija {via Skype}
  • online aktivacija {kada je to moguće}
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

Pogledajte takođe i OFFICE 2013 - Skype aktivacija
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
09.11.2013
Poruka
16
Evo ja na skajpu zvao ih i kazu kao nesto nije uredu verovatno imate kao piratski windows.Koji je sada problem?

Uradio sam sve, obrisao uzeo taj zvao ih ali nepije to vode ovde kazu da nisu u mogucnosti kao da je moj windows piratski :S
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
Probao sam i drugi nacin ali nemam ja ovo C:\Windows\SYSWOW64\spp koristim 32-bitnu verziju win8.1
A Screenshot by Lightshot slika uploada sto ste rekli da uradim.

Ovo je Confirmation ID koji treba da uneseš da bi aktivirao Windows:
429576 090715 399666 627062 200991 703463 257972 885931

(važi samo za tvoj računar i samo za serijal
4R6KN-TWVVD-JGD3D-HQ8HY-VQVQQ tako da možeš i zapisati pa sledeći put pri instalaciji sistema (ukoliko ne promeniš neku hardversku komponentu) koristiš izdanje en_windows_8_1_pro_vl_x86_dvd_2972633, ovaj serijal i za aktivaciju jednostavno ukucaš gore navedeni Confirmation ID, bez maltretiranja, Skype itd... )
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2009
Poruka
57
Imam interesantan i čudan problem na jednom računaru...Instalirao sam i probao više verzija windows 8.1...Nabavio sam aktivacioni ključ koji funkcioniše...E sada,kada pozovem Microsoft preko skype-a,i traži mi da ukucam brojeve,tj.prvo 1 pa sve ostalo,ponaša se kao da ništa ne kucam a ja u stvari kucam...Kaže da sam pogrešio a znam i vidim da nisam...Kaže da ponovo unesem brojeve a uneo sam ih...Da li neko ima ideju kako rešiti ovo?Unapred zahvalan na pomoći...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
Imam interesantan i čudan problem na jednom računaru...Instalirao sam i probao više verzija windows 8.1...Nabavio sam aktivacioni ključ koji funkcioniše...E sada,kada pozovem Microsoft preko skype-a,i traži mi da ukucam brojeve,tj.prvo 1 pa sve ostalo,ponaša se kao da ništa ne kucam a ja u stvari kucam...Kaže da sam pogrešio a znam i vidim da nisam...Kaže da ponovo unesem brojeve a uneo sam ih...Da li neko ima ideju kako rešiti ovo?Unapred zahvalan na pomoći...
Dovoljno je pažljivo pročitati napisano uputstvo! m0920.gif

  • Priključi mikrofon!!
 
Natrag
Top