Akordi dečijih pesmica

Član
Učlanjen(a)
28.08.2010
Poruka
8
Volela bi da imam akode dečijih pesmica jer radim u vrtiću kao vaspitač i deca vole kad im sviram gitaru . smile3
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2010
Poruka
8
Zahvaljujem Vam se , mnogo ste mi učinili . Imam i ja nota i pesmica ako nekog interesuje jedino ne znam kako se postavljaju ovako skenirane iz knjiga
 
Član
Učlanjen(a)
23.06.2010
Poruka
18
Odličan je link.
Jedino što me je zaintrigiralo o kojoj je knjizi reč (odakle je skenirano), jer nisam video ništa slično, mislim da bi je vredelo kupiti.
Hvala i ako ima još, pošalji ;)

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Zahvaljujem Vam se , mnogo ste mi učinili . Imam i ja nota i pesmica ako nekog interesuje jedino ne znam kako se postavljaju ovako skenirane iz knjiga

Zahvaljujem se na pravom pitanju (kojim ste i vi učinili zajednici), jedva čekam da probam malo na gitari...
Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.06.2010
Poruka
18
Da, na forumu ima dosta knjiga sa akordima, a na sledećoj strani možete naći knjigu sa poznatim pesmama iz Diznijevih crtaća i filmova:
http://serbianforum.org/strane-knjige/11412-songbook-4.html
post #33
Na toj temi ima još linkova za pesme za decu, čini mi se da sam video i link za dečije pesme kao ovaj ovde, ali ne mogu da se setim koji post je u pitanju.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2011
Poruka
1
Da li mozda ima neko note ili akorde za pesmice "Sad je vec velika" pevaju kolibri a napisao Jovan Jovanovic Zmaj? Vaspitac sam u vrticu jako mi je potrebno ... unapred HVALA
 
Natrag
Top