ainol tab novo 8 discover quadcore ??

Član
Učlanjen(a)
28.09.2011
Poruka
4
ludi pomazite imam tablet i ukocio se na boot logo i nece dalje kako da ga resetiram radi se za ainol tab novo 8 discover quad core android 4.2 koristio pomozite kako da ga resetiram trazio na internet nemogu da se snadjem :(
 
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
I ja imam Isti problem no Ainol Novo 7Venus,tri dana radi cetvrti ne butuje. Jedino kad dodas novi softver proradi. Probao sam svaki room no problem ostao Isti. Android 4.1.1 4.2.2 4.3.1 onaj fabricki Shark Android. Nema room koji nisam probao, jedino onaj fabricki butuje stalno. No na taj ne radi tac i wifi, tako da ga nemoze se koristiti. Softver se stavlja za 2minuta,sa Action pad tools, utadis backup i svakog 5dana vratis backup. Kod mene tako vec 7godine jos nisam resio ovaj problem ko zna sta je mozda neka fabricka greska. Nov softver nije izasao vec 2-3godine, i ne verujem i da ce izaci ubrzo. I kad uradis fabricki reset preko Twrp ista stvar, jedino pozitivno sto ima hdmi no to je druga prica.Sve u svemu koliko pare toliko muzike, a platio ga 100eura.Ako je neko resio ovaj problem nek pise.
 
Natrag
Top