Adventisti

Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Na sve neistine odgovoreno, ali razumno - jer ljudi sa pticijim karakterom poput ove samo kopiraju ljudski govor, one ne razumeju smisao izgovorenog ili napisanog.



O,pa nabacio si novo perje,čestitamo.

Sad tek vidim zašto ništa od istine ne može stati jer imaš malu zapreminu za mozak i zato samo ponavljaš: ,,OGRAĐUJEM SE...OGRAĐUJEM SE....OGRAĐUJEM SE...,,

TARAMANA JOS NIJE USPERO DA DOKAZE DA "ADVENTISTI SMATRAJU ELEN VAJT HRISTOM na Zemlji."

Znači biljojed.
Jarane kod mene kažu da ništa tako nije raspoređeno da ga svuda ima kao trave i vas (Mire postavi natpis kako to postajete) jel i tebi onako šareno perje?
A zašto čiko oslovljavate vešticine plagijate Duhom Proroštva???

,,Ako tvrdis da nisam rekao istinu, odgovori na ova pitanja,a ne da i dalje mtuti, nismo mi deca:,,

Čiko jel sav ovaj hleb tvoj?
 
Učlanjen(a)
06.03.2016
Poruka
175
Taramana se nasao u neobranom grozdju.
Lupio je glupost i izjavio da nesto postoji sto nije istina, negoi je cista laz.
Sada pokusava da nam zamaze oci pa prica kao otkacen, makar sta.



Svi ocekujemo da nam postiras taj tekst i izvor odakle si ga uzeo.

Ako nam to ne dostavis, onda vise niko te ni ne moze smatrati ni covekom ni hriscaninom.

Nema ni traga ni glas da nam dokaze svoju laz koju je javno izneo.

Taramana, jos jednom pozivam te da nam zvanicnim tekstom dokazes da adventisti Elen Vajt smatraju Isuso na Zemlji, ako to ne dokazes ( a ja nasigurno znam da to ne mozes dokazati, jer to i ne postoji), ostaces zapamcen na ovom forumu kao lazov i klevetnik!
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
"SVEDOCANSTVA DUHA PROROSTVA" ili kratko "DUH PROROSTVA"

Duh prorostva se odnosi na Svetog Duha koji je nadahnuo pisanje ovih spisa.

I ne postoje plagijati Ellen White.

Hriscanin tako ne govori kao ti, i od takvog Hriscanstva nema nista..
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
"SVEDOCANSTVA DUHA PROROSTVA" ili kratko "DUH PROROSTVA"

Duh prorostva se odnosi na Svetog Duha koji je nadahnuo pisanje ovih spisa.

I ne postoje plagijati Ellen White.

Hriscanin tako ne govori kao ti, i od takvog Hriscanstva nema nista..

Nema plagijata to su oni drugi godinama pre nje napisali doslovno sve što će ona napisati kasnije...:assassin:
A zašto vešticine reči naslovljavate Isusovim rečima Duh Proroštva?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
"SVEDOCANSTVA DUHA PROROSTVA" ili kratko "DUH PROROSTVA"

Duh prorostva se odnosi na Svetog Duha koji je nadahnuo pisanje ovih spisa.

I ne postoje plagijati Ellen White.

Hriscanin tako ne govori kao ti, i od takvog Hriscanstva nema nista..
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Nisi odgovorio zašto vešticine reči oslovljavate Duhom proroštva kad se samo Isusove reči tako smeju nazvati?
Čak ni jedan od učenika za svoje reči se nije usudio reći to što vi veštici pripisujete jednakost sa Isusom rekla veštica kao da je rekao Isus....bolesno i hulno.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
"SVEDOCANSTVA DUHA PROROSTVA" ili kratko "DUH PROROSTVA"

Duh prorostva se odnosi na Svetog Duha koji daje dar prorostva, i koji je nadahnuo pisanje ovih spisa.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
"SVEDOCANSTVA DUHA PROROSTVA" ili kratko "DUH PROROSTVA"

Duh prorostva se odnosi na Svetog Duha koji daje dar prorostva, i koji je nadahnuo pisanje ovih spisa.

Zašto izmišljaš?
Piše da su REČI ISUSOVE Duh proroštva a ne piše da su to reči Duha opet izmišljaš nešto,i kakve veze ima Sveti Duh sa vešticom i plagijatima?
Nisi odgovorio zašto vešticine reči nazivate Isusovim kroz oslovljavanje Duh Proroštva?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ne poznajes kontekst pisma.

Hajde da vidimo sta je po bibliji svedocanstvo Isusovo, i ko je taj koji svedoci:


"I razgnevi se zmija na ženu, i otide da se pobije sa ostalim semenom njenim, koje drži zapovesti Božije i ima svedočanstvo Isusa Hrista" ( otkrivenje 12. 17 )

"I padnuvši pred nogama njegovim poklonih mu se; i reče mi: Gle, nemoj, ja sam sluga kao i ti i braća tvoja koja imaju svedočanstvo Isusovo. Bogu se pokloni; jer je svedočanstvo Isusovo Duh Proroštva" ( otkrivenje 19. 10 )


"A kad dođe utešitelj, koga ću vam poslati od Oca, Duh istine, koji od Oca izlazi, On će svedočiti za mene" ( Jovan 15. 26 )


"Ovo je Isus Hristos što dođe vodom i krvlju i Duhom, ne samo vodom nego vodom i krvlju; i Duh je koji svedoči, jer je Duh istina,

Jer je troje što svedoči na nebu: Otac, Reč, i Sveti Duh; i ovo je troje jedno.
I troje je što svedoči na zemlji: duh, i voda, i krv; i troje je zajedno.
Kad primamo svedočanstvo čovečije, svedočanstvo je Božije veće; jer je ovo svedočanstvo Božije što svedoči za Sina svog.

Koji veruje Sina Božijeg ima svedočanstvo u sebi; koji ne veruje Bogu načinio Ga je lažom, jer ne verova svedočanstvu koje svedoči Bog za Sina svog" ( 1 Jovanova poslanica 5. 6 - 10 )

Dakle, biblija jasno uci da je svedocanstvo Isusovo Duh Sveti koji svedoci u ime Isusovo kroz Duh prorostva ili prorocki dar.

U tom smislu ponavljam ono sto sam vec napisao:

Spisi Ellen White su nazvani "SVEDOCANSTVA DUHA PROROSTVA" ili kratko "DUH PROROSTVA" jer se Duh prorostva odnosi na Svetog Duha koji daje dar prorostva svedoceci za Gospoda Isusa, i koji je nadahnuo pisanje ovih spisa.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top