Adobe Acrobat

Član
Učlanjen(a)
24.03.2011
Poruka
15
Potreban Adobe Acrobat 6.0 Standard (instalacija). Ako moze neko da upload-uje i nakaci link, ukoliko ima full verziju. Hvala puno unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
24.03.2011
Poruka
15
Nije tajna, imam knjigu gde je bas detaljno objasnjeno korak po korak. Jeste stara ali je nema na netu ili nisam uspeo da nadjem, ima 5.0 i ostale a 6.0 nikako. Jednu sto sam nasao je na Italijanskom. Zato sam pitao ako neko ima mozda u kompu da upload-uje negde.
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
8
imam negde instalaciju verzije 6, ona je jedina radila sa Preps-om kako valja sve do pojave Acrobata X. Ako ne uspe gornji link javite se, poslacu Vam.
Inace, cuvajte se od tih standardnih verzija, jednostavno ne rade kako treba:assassin:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.07.2012
Poruka
455
ja sam stavio link ali je verovatno kršio autorska prava pa su ga skinuli, verovatno sto je imao i serial number
odi na torrentz i na search i ukucaj sto zelis!
nadam se da ce ti uspeti

pozdrav!
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ja sam stavio link ali je verovatno kršio autorska prava pa su ga skinuli, verovatno sto je imao i serial number
odi na torrentz i na search i ukucaj sto zelis!
nadam se da ce ti uspeti

pozdrav!

ne zbog autorskih prava vec zbog torrenta, torrenti su zabranjeni na forumu, u koji god download forum na serbianu da udjes vidjeces da nema torrent linkova, nisu dozvoljeni zbog razlicitog i eksplicitnog sadrzaja

zao mi je, takva su pravila :)
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2012
Poruka
455
ok! skuzio!
hvala na uputstvu, trebao sam detaljnije pročitati pravila foruma!
samo sam hteo pomoći čoveku da se ne muči!
pozdrav!
 
Član
Učlanjen(a)
24.03.2011
Poruka
15
Ja sam skidao nesto, ali to nije to, ili je samo na italijanskom ili ne prihvata sn ili nema crack. Je l' mozete, ako vec imate tu verziju sa serial numbr, da je upload-ujete na rapidshare i nakacite link ovde? Hvala puno unapred. Pozdrav svima.
 
Natrag
Top