Acer iconia A1 - Instalacija navigacije IGO

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
lako je pronaći putanju . otvori neki fajl explorer i prati putanju. uporedi sa ovim putanjama u sys.txt
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
[folders]

has_secondary_root=0

linked_root_list... Su lista svih uobicajenih nacina montovanja i samim tim na spisku bi trebala da bude i tvoja putanja za iGO folder - ako si siguran da tvoje putanje nema pridodaj je. Da sprecis program da trazi content i po drugim folderima i samim tim eliminises eventualne probleme koji bi iz toga mogli da izniknu stavi switch "0" kao u citiranom delu. Ispostuj vladcepeshove savete i ako koristis neku hydebar aplikaciju probaj i sa njenim iskljucivanjem.
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Što ne probaš neku drugu navigaciju Navigon, Sygic ili slično, nema patnje sa instalacijom a ne vjerujem da su toliko lošije.....
 
Učlanjen(a)
30.10.2013
Poruka
6
Problem rešen KONAČNO!

Nije bilo putanje u root listi, a na acer iconia a1 sd card se zove "SD-card (2)", dakle samo treba dodati putanju
mnt/SD-card (2)/iGO

Zanimljivo je da je na acer iconia b1 putanja drugačija, što mi je i rešilo problem. Iz tabletovog file managera se ne vidi pravo ime sd kartice (piše storage, pa internal i external), ali sam instalirao total commander za android, i tu video da je interna memorija "SD-card (1)", a externa kartica "SD-card (2)".

I još jedna stvar koja me zamalo ubila u pojam kad je sve proradilo - nakon ubacivanja mapa, speed camera i ostalo, pokrenem iGO i PONOVO dobijem onu poruku iz prethodnih postova. Nakon nekoliko pokušaja, skontam:

iGO izbacuje grešku ako se pokreće sa vertikalno okrenutim ekranom, verovali ili ne. Odmah u sledećem pokušaju okrenem ekran horizontalno, iGO krene bez problema.

Hvala svima na trudu i nadam se da sam nekome pomogao. Pozdrav.

Edit: iGO Primo (Explay Infinity II) 9.6.7.318746 (Jul 31 2013) 1024x768 ne radi vertikalno, a iGO_Israel_9.6.29.404739 radi u svakom položaju.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top