abdejt windovsa i noda

Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
109
imam instaliran windows xp profesional service pack 3 koji je validan.Ukljucen je automatski abdejt.Takodje imam nod 32 antivirus 4.0.424.0. Pri svakom novom ukljucivanju racunara, treba da na nod aktiviram ono here i vec znate dalje,a takodje me doceka i ikonica da trebam instalirati abdejt windowsa. Cini mi se da je i previse tih abdejta i da mi pocinju gusiti racunar, odnosno trositi memoriju na c particiji. Molio bih da mi neko odgovori, da li je normalno da pri svakom ukljucenju imam abdejt windowsa i da moram ono here za nod i td. Ja nebih da iskljucim automatski abdejt, pa mi predlozite sta da radim. Na drugom racunaru takodje imam sve isto kao i na ovom, medjutim tamo nemam ovakvu pojavu niti za windows niti za nod.
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Ti apdejtovi za Windows su vecim delom glupost. Iskljuciti.
 
Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126
Ti apdejtovi za Windows su vecim delom glupost. Iskljuciti.

Sa ovim se slazem u potpunosti!Ja posle i ciste instalcije windowsa mooram da ocistim kamaru smeca koje je on ubacio.A Eset Nod te vjerovatno pita hoces li strogu zastitu na webu sto i preporucujem ili te pita hoces li napredan rezim rada, ako te pita ovo drugo ukljuci napredan rezim rada i cekiraj opciju na dnu da te to vise ne pita.
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruka
229
Moja ti je preporuka da iskljucis auto update i da instalises Microsoft essential security.Posto imas licencirani win xp
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
iskljuci automatic update, to nista ne poboljsava komp, samo ga usporava, a sto se tice noda radije stavi neki drugi antivirus, taj mi se od svih pokazao kao najlosiji
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
109
ma nije meni problem username&password, to je ok, samo kada ukljucim racunar onda mi bude zuta ikona noda, otvorim, zatim mi kaze ono here, pa zatim run abdejt, pa se otvori microsoft stranica sa uputama o autom. abdejtu.Kada kliknem na run onda nod pozeleni, a microsoft stranicu zatvorim. to je to. postavio sam pitanje ,,pod rubrikom anti virus -nod 32 sve ovde,, pa bi molio da neko pogleda ko se razumije u to.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Iskljuciti microsoft updejt i obici setap noda jer ti nije lepo nastelovan........

Nesme da se javlja zuta ikona,niti narandjasta niti here......ako je validna licenca,odmah zelena........sam se treba autoaktivirati.......


94022046.jpg



99901993.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126
Momci kada smo vec kod Eset Noda evo i jedno malo obavjestenje.Moj drug je sa Wareza skinuo poweriso i kada je raspakovao WinRar Virus je izasao unistio mu je Eset Noda i oborio mu Windows!Ja sam dosao ponovo mu podigao sistem i instalirao Kasperskog kaze on meni da mu se to desilo kada je pogrenuo key generator koji je bio u WinRaru sa poweriso otisao sam na njegov *D* disc gdje mu je bio sacuvan taj WinRar koji je ima lozinku.Raspakujem ga i pokrenem taj key generator i tada nastaje prava drama na racunaru kada se Kaspersky pobio sa Virusom 3 puta je restartovao sistem dok ga je unistio ali ga je unistio!Toliko sto se tice antivirusa koji valja a koji ne.Znaci da Eset Nod ne moze da vas zastiti od takvih virusa!
 
Natrag
Top