5 tehnika koje muškarci vole u krevetu: Seks koji ih potpuno izluđuje

Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Kada bi zen vise vezbale ne bi imale problema sa linijom :dance2::dntknw::dance2:

Zlato, pa mi što vežbamo i nemamo problem sa linijom ni vertikalnom ni horizontalnom! Nemamo problem ni sa kružnicom kao ni sa ostalim geometrijskim i drugim pojmovima... Ako su žene dobro uvežbane, muškarcima pitanje geometrije ne pada na pamet... Imaju pune ruke, pametnijeg posla...
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
Zlato, pa mi što vežbamo i nemamo problem sa linijom ni vertikalnom ni horizontalnom! Nemamo problem ni sa kružnicom kao ni sa ostalim geometrijskim i drugim pojmovima... Ako su žene dobro uvežbane, muškarcima pitanje geometrije ne pada na pamet... Imaju pune ruke, pametnijeg posla...


Mislim da se za ovo kaže coup de grace!
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
9
ako su zene dobro uvezbane eto radosti,ali ostaje pitanje da li su ruke pune posla ili mozda fali materijala,tako da onda uvezbanost i nema neku smisao
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
neslazem se stobom bukefal. bez obzira da li su ruke pune posla ili hvali materijala za rad . moras da svatis jednu stvar a to je ; Svetska ekonomska kriza . tako da bilo kakav rad je dobro dosao.
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
9
Kako kaze narodna poslovica "ko radi ne boji se gladi",ali dokle vise samo klot pasulj.Nemam nista protiv rada ali volim da se vidi i ono sto je uradjeno
:girl_hospital:
 
Natrag
Top