5 stvari koje najviše privlače muškarce

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.980
Možda je još nisi upoznao, a možda i jesi, ali treba da je prepoznaš. :)
Nije uopšte nemoguće, ni posebno teško, imati sve to.
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
Не кажем да је тешко, али ће увек бити једног мање него другог... Ипак је то самопоуздање које је варљива категорија склона променама...

Нисам сигуран да ли сам такву упознао, али није ни битно... Мени је свака жена драга и другачија. И нешто што улепшава овај свет... :)
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
То сам и хтео рећи, али сам се неспретно изразио... Срећом речи су непресушне, па се да поправити првобитан утисак уколико воља постоји... :)

Најлепше је размишљао онај ко их је створио... Мислим да не постоји ништа лепше од жене на овом свету... :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.980
Danas je sve poljuljano i tako više ne razmišljaju ni sve žene, a kamo li svi muškarci. Zato sam i rekla da mi je drago da još uvek ima vas koji tako mislite. :)

Žene u današnje vreme rade toliko toga na svom spoljnom ulepšavanju da vrlo često i preteraju, a pritom zapostave ono unutrašnje. A jedno bez drugog ne ide i nema nikakvog smisla.
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
Ту се слажем... Жене, у жељи да се допадну, само направе себи контра услугу... :)
Обуку се изазовно и онда код мушкараца пробуде погрешне емоције...
И онда се ланчано све поремети и изгуби се нит и бит.... :)


П.С.
Оно спољно је увек резултат унутрашњег, али никада обрнуто... :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.980
Ono prvo je rezultat unutrašnjeg nezadovoljstva i nedostaka samopouzdanja.

Da, zanimljivo, to funkcioniše samo u jednom smeru. :)
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
Некада није само то, већ је и учење од околине...
Па се опет враћамо питању слободе, јер су жене заузете и запослене, па не стигну да васпитају децу на прави начин... А то је један веома одговоран и диван посао, који се женама полако склања са листе приоритета... :)
 
Natrag
Top