1 Klik DivX Konvertovanje

Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
[FONT=&quot]1 Klik DivX Konverter

image.jpg


image.jpg


[/FONT]
Ovo je program prvenstveno namenjen za one koji nece puno da ulaze u problematiku samog konvertovanja a ponekada im je potreban pouzdan encoder ciji ce izlazni video fajl bez razmisljanja moci da otvori I reprodukuje bilo koji kucni DVD.Samo kovertovanje se bukvalno svodi na jedan klik misem a dobijeni rezultati su sasvim pristojni.
Kada pokrenete instalaciju dobijate izgled sa sledece slike:

image.jpg



image.jpg


Ovde mozete da odaberete koje aplikacije iz DivX paketa zelite da instalirate.Moja preporuka je da cekirate samo DivX Codec I DivX Converter-opciju-Check for update-obavezno onemogucite(decekirajte).Kada se zavrsi instalacija otvorite-Start-All Programs-DivX-Register Products - dobijate izgled sa sledece slike:

image.jpg



image.jpg


Ubacite seriale koje ste dobili uz program I registrujte DivX aplikacije.Sada mozete da startujete DivX Converter duplim klikom na njegovu ikonu-dobijate izgled sa sledece slike:

image.jpg



image.jpg


[FONT=&quot]Pritisnite-View List-(1.)-kako bi Vam se otvorio dodatni prozor sto vidite na sledecoj slici:

image.jpg


image.jpg


[/FONT] Pritisnite-Add-(2.)-zatim pronadjite video koji zelite da konvertujete-obelezite ga I uvucite ga u converter-sto vidite na donjoj slici:

image.jpg



image.jpg


Pritisnite-Convert-(3.)-kako bi zapoceli enkodiranje Vaseg odabranog videa.Sam proces konvertovanja vidite na donjoj slici:

image.jpg



image.jpg


Posle zavrsenog konvertovanja dobijate obavestenje sa donje slike:

image.jpg



image.jpg


Sam proces konvertovanja zavisi od velicine video fajla kao I od jacine Vaseg procesora.Inace DivX kodek je poznat po sposobnosti da maksimalno koristi procesore sa vise jezgra.Pre konvertovanja program analizira uvuceni audio-video fajl I aktivira jedan od preseta.Izlazni format je (AVI)-DivX sa DivX 6.8.5 video kodekom I MPEG-Layer 3 za audio sto Vam osigurava da cete takav video moci da reprodukujete na vecini DVD Playera.Pozz

[FONT=&quot]Kompletan DivX Installer 6.8.5 + serijski mozete preuzeti sa sledeceg linka:

[/FONT]
Kod:
http://www.multiupload.com/YYNOT6TMWZ
Ovo uputstvo u PDF formatu mozete preuzeti sa linka:

Kod:
http://www.multiupload.com/9XR83RLM5N
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top